WSTĄP do Klubu HOLD THE LINE i stań się wojownikiem

„Pot najlepiej schnie w zimnym porywistym wietrze, tak hartuje się stal” – Hold The Line.

Klub powstał z pasji do sportu. Znalazło się kilku wariatów, którzy chcą działać, wspólnie przekraczać swoje granice, każdego dnia wiedzieć, że idą po swoje a przede wszystkim chcą podzielić się z Tobą drogą jaką przeszli i zaprosić Cię do wspólnej aktywności fizycznej. #KlubHOLDTHELINE to nie tylko sport, to mentalny sposób na życie, życie pełne i szczęśliwe.

To praca nad sobą, nad dniem codzienny, nad swoimi celami życiowymi oraz tym abyś na łożu śmierci nie żałował, że czegoś nie zrobiłeś, a wspomniał, że było warto przeżyć je na własnych warunkach.

Każdy jakoś zaczynał, stawiał pierwsze kroki w różnych dyscyplinach sportowych, miał swoje wzloty i upadki. Chcemy zarazić Cię pasją. Każdego dnia pokonujemy swoje wymówki, wzajemnie motywujemy się do działania tworząc „pozytywną grupę ludzi”. Szukałeś swojego miejsca już nie szukaj, tylko napisz do nas, przyjdź na trening i stań się członkiem HOLD THE LINE.
W swoich działaniach przyjęliśmy prostą i zarazem skuteczną filozofię życiową Navy Seals, którą się dzielimy. Uczymy się od najlepszych. Jeśli chcesz patrzeć dalej stań na barkach Gigantów. Dla nas takim gigantem jest Jacko Willink
( TW: @jackowillink ), komandos sił specjalnych. 20 lat w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, dowódca SEAL Team Three oddziałem Task Unit Bruiser: najbardziej utytułowaną jednostką sił specjalnych w czasie wojny w Iraku. Doradca w sprawach przywództwa i zarządzania.

Dołącz do nas, przyjdź na trening Krav Maga, trening biegowy czy trening ogólnorozwojowy. Wpadnij na szkolenie z zarządzania czasem, tworzenia codziennych list zadań czy umów się na spotkanie indywidualne aby móc się wzmocnić i zacząć działać.
Przyjdź, poćwicz, pogadaj, wspólnie zbudujemy cele sportowe i krok po kroku stań się wojownikiem w swoim życiu.

Odważ się, my nie odpuszczamy, przyjdziesz na trening a wierzymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Aktualny kalendarz treningów na stronie gdansknasportowo.pl

 #KlubHOLDTHELINE

Znajdź w końcu ten cholerny czas i zrób coś dla siebie.

Napisz: gdansknasportowo@gmail.com