Blog_start

Zawsze kiedyś musi pojawić się początek

Przeglądając w ciągu dnia internet celem bycia na bieżąco ze światem ( uśmiech ), natknąłem się na grafikę obrazująca w idealny sposób to co nas najbardziej demotywuje w działaniu. Napis na na grafice brzmiał: Wczoraj powiedziałeś Jutro. Tak też jest z naszym zapałem do działania. Wiem, jest to może spore uogólnienie, ale czy nigdy nie mieliście tak, że obiecujemy sobie, że od jutra coś zaczynamy i często po mimo chęci poukładanego planu w głowie nic z tego nie wychodzi. Jest to męczące gdyż cały czas siedzą w nas wyrzuty sumienia.  Mówię tu w dużej mierze o sobie i do tego absolutnie się przyznaję. Nie jest to na pewno czas na duży wpis o motywacji, lecz o tej iskrze, która skłoniła, że powiedziałem sobie w końcu dość odkładania na później, jest tu i teraz i po mimo tego, że nie będzie to idealne, ale da początek spełnianiu marzenia w postaci posiadania bloga i budowania wspólnymi siłami sportowej społeczności.

Pierwszy wpis właśnie ukazuje się waszym oczom i wierzę, głęboko, że będzie ich coraz więcej i będą coraz lepsze. Chcemy wspólnie obserwować i uczestniczyć w sportowym życiu Gdańska, chcemy widzieć i pisać o jego sportowym tętnie i rytmie. Inspirować do działania, do wyjścia z domu i do aktywności fizycznej.

Codziennie przetwarzamy dziesiątki jak nie setki różnego rodzaju informacji – postaramy się je wyselekcjonować i przekazać to co uważamy za najlepsze. Na blogu nie zabraknie sportów niszowych i wywiadów z ciekawymi gdańskimi sportowymi postaciami. Liczymy na Wasze wsparcie i informację zwrotną. Już wkrótce chcemy uruchomić wspólne treningi aby dobrze przepracować zimę a na wiosnę tylko doszlifować formę. Wierzymy, że dołączcie.

 

Ps.: bądźcie na początku wyrozumiali.


Tagged:


powered by FlashSite.pl

Facebook